مشاهده همه 5 نتیجه

مدیریت پروژه بر اساس الگوی PMBOK

تلفیقی
مديريت پروژه بر اساس الگوی PMBOK شايستگي از گروه مديريت صنايع ميباشد و شامل کارهای مديريت پروژه، طراحي فرآيندهای مديريت پروژه، مديريت يکپارچگي پروژه، مديريت محدوده پروژه، مديريت برنامه زماني پروژه ، مديريت هزينه پروژه ، مديريت کیفیت پروژه ، مديريت منابع انساني پروژه ، مديريت ارتباطات پروژه ، مديريت ريسک پروژه ، مديريت تدارکات و مديريت ذينفعان پروژه ميباشد و با مشاغل مرتبط با مديريت پروژه در ارتباط است.
دوره تلفیقی (حضوری - مجازی)
760,000 تومان

برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم افزار MSP (Microsoft Project)

تلفیقی
در این دوره دانش، مهارت و نگرش لازم جهت انجام کار برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم‌افزار MSP در محیط‌‍‌ها و شرایط گوناگون بصورت موثر و کارا بر اساس استانداردهای محیط کار و مراحل کاری فوق می‌باشد.
دوره تلفیقی (حضوری - مجازی)
700,000 تومان

تهیه و تدوین طرح کسب و کار

تلفیقی
این استاندارد ، سند و مدرکی است که جزئیات کسب و کار شما را مشخص می کند. این شامل مواردی است از جمله اینکه کسب و کار شما چگونه به فروش می‌رسد، ساختار آن به شکل است، بازار به چه شکل است، به چه شکلی شما قصد فروش محصول یا خدمات خود را دارید، چه مبلغی را نیاز دارید، چه پیش بینیهای مالی داشته و چه پروانه، اجاره و اسناد دیگر مورد نیاز خواهد بود.
دوره تلفیقی (حضوری - مجازی)
710,000 تومان

تفکر سیستمی در سازمان‌ها

تلفیقی
این استاندارد روشی منحصر به فرد برای نزدیک شدن به رفتار روشمند یا سیستمی است. در اصل، این روشی متفاوت برای دیدن و صحبت در مورد واقعیتی است که هر روز در آن زندگی می کنیم. با درک و تفکر از این طریق، شما همچنین می‌توانید مجموعه‌ای متفاوت از ابزارها را برای نزدیک شدن به هر مشکل ایجاد کنید.
دوره تلفیقی (حضوری - مجازی)
710,000 تومان

شش سیگما

تلفیقی
این استاندارد یکی از شاخص‌های مهم پراکندگی و مقیاسی برای سنجش انحراف معیار است. این شاخص نشان می‌دهد که یک فرآیند تا چه اندازه از حالت نرمال و مطلوب خود منحرف شده است. سیگما، اهمیت محاسبات دقیق در فرآیند تولید و ارائه خدمات را مورد تاکید قرار می‌دهد
دوره تلفیقی (حضوری - مجازی)
970,000 تومان